(044) 331-37-08

EDS company
Вход для участников
Запомнить меня

Получить диплом RHODEC INTERNATIONAL

Страница ЕДШ на Facebook

EDS Instagram

Канал ЕДШ на YouTube EDS Pinterest

 

мы вместе

 

 

 /  Мрієте про власну ландшафтну компанію? Запрошуємо на семінар від професіоналів!
Мрієте про власну ландшафтну компанію? Запрошуємо на семінар від професіоналів!
11.10.2017

Мрієте про власну ландшафтну компанію?

 

Запрошуємо на семінар від професіоналів!

 

зарегистрироваться

 

 

 

 

  • Ви тільки починаєте навчання або самостійну практику в сфері ландшафтного дизайну та мрієте про власну ландшафтну компанію?

  • Або ж вже давно практикуєте, маєте досвід в цій сфері та бажаєте здобути нові знання, щоб покращити успіхи свого бізнесу?

10 - 11 листопада  Європейська Школа Дизайну запрошує відвідати дводенний семінар від партнерів - львівського Клубу Рослин, який постійно проводить захопливі та мотивуючі семінари для ландшафтних дизайнерів.

 

Тема зустрічі: "Організація роботи ландшафтної компанії. Проектування та будівництво садів"

 

Головним спікером семінару стане досвідчений професіонал у справах ландшафтних – Юрій Фоменко, головний ландшафтний архітектор бюро МОХ (Санкт-Петербург/Берлін), що по сьогоднішній день є однією із найбільш популярних ландшафтних компаній Росії, яка володіє власним садовим центром із виставковими садами та торговою площадкою. Неодноразово бюро МОХ займало призові місця у багатьох міжнародних виставках.

 

 

Звісно, для організації успішного ландшафтного бізнесу важливо також вміти правильно аналізувати бажання замовника та знаходити вихід з проблемних ситуацій. Саме для вирішення таких питань організатори запросили майстра з бізнес-комунікацій – Михайла Ткача.

 

Ознайомитися з детальною програмою>>

 

 

Проте ці 2 дні ми не тільки будемо говорити про бізнес, ми також будемо відпочивати та отримувати насолоду від навколишнього середовища, тому що семінар буде проходити у надзвичайному місці – на базі відпочинку "Бухта Вікінгів", що під Львовом. У цю прекрасну золоту пору – це місце особливе. До речі, тільки для учасників семінару зарезервований окремий корпус.

 

Також на нас чекає "Вечір дегустацій", який організатори запланували з метою знайомства один з одним та пізнання особливостей різних регіонів України, та ще багато інших цікавинок. Приєднуйтесь!

Щодо цін:

  • перші 40 учасників (так звані "Ранні Пташки") – 1950 грн

  • наступні 40 – 2300 грн

У вартість входить участь у семінарі, трансфер зі Львова, проживання, харчування, святкова вечеря та перерви на каву.

 

Більше інформації Ви зможете отримати після РЕЄСТРАЦІЇ або за тел. (044) 331-33-77, (093) 204-52-59, Юлія

 

Використайте можливість провести ці два дні із користю та задоволенням!

 

зарегистрироваться

 
Анонсы
Beauty Fashion Event от EDS и Porcelain Esthetics. Встреча №4
06.10.2017
Beauty Fashion Event от EDS и Porcelain Esthetics. Встреча №4 12 октября (четверг) в 18:30 Европейская Школа Дизайна и Porcelain Esthetics снова приглашают на Beauty Fashion Event!

Киноклуб "Дизайн в кино". Встреча №14
24.09.2017
Киноклуб "Дизайн в кино". Встреча №14 19 октября (четверг) в 19:30 мы открываем очередной сезон Киноклуба "Дизайн в кино". Будем рады новой встрече с вами!

Мрієте про власну ландшафтну компанію? Запрошуємо на семінар від професіоналів!
11.10.2017
Мрієте про власну ландшафтну компанію? Запрошуємо на семінар від професіоналів! 10 - 11 листопада Європейська Школа Дизайну запрошує відвідати дводенний семінар від партнерів - львівського Клубу Рослин. Тема зустрічі: "Організація роботи ландшафтної компанії. Проектування та будівництво садів".


О EDS Обучение в EDS Дизайн развитие Работы выпускников EDS-club Услуги EDS Расписание занятий Корпоративное обучение Контакты EDS

© 2009 - 2017 Европейская Школа Дизайна

(044) 331-37-08

e-mail: eds.co.ua@gmail.com

 

 


Обучение дизайну интерьера | Обучение декорированию | Обучение графическому дизайну | Обучение ландшафтному дизайну | Обучение изобразительному искусству | Обучение фотоискусству

Разрешаю отправку SMS с напоминаниями
и рассылками