(044) 331-37-08

EDS company
Вход для участников
Запомнить меня

Получить диплом RHODEC INTERNATIONAL

Страница ЕДШ на Facebook

EDS Instagram

Канал ЕДШ на YouTube EDS Pinterest

 

мы вместе

 

 

 /  Фестиваль "Ландшафтна весна-2018" та конкурс садів "Зелена віза в майбутнє"
Фестиваль "Ландшафтна весна-2018" та конкурс садів "Зелена віза в майбутнє"
09.01.2018

Фестиваль "Ландшафтна весна-2018"

та конкурс садів "Зелена віза в майбутнє"

 

 

 

 

До уваги архітекторів, дизайнерів та фахівців ландшафтної справи! Запрошуємо приєднатися до фестивалю "Ландшафтна весна-2018" та взяти участь у традиційному конкурсі садів, який цього року має назву "Зелена віза у майбутнє"!

 

Конкурс проходитиме 17 – 20 травня 2018 року, на території Національного Ботанічного саду ім. М.М Гришка.

 

Тема конкурсу не випадкова. Питання, пов’язані із збереженням земної екосистеми, знаходяться у світовому тренді і актуальні як ніколи... 

 

Живі рослини та екологічно дружний ландшафт є складовою частиною концепції сталого розвитку суспільства, у світовій практиці – від США до Китаю - вже реалізовано чимало проектів, де екологічна складова є центральною. 

 

Вже зараз серед передових міст ведеться боротьба за звання найзеленішого міста. Наприклад, Лондон заявляє про намір стати «найчистішим і найзеленішим містом світу», Париж - «найстійкішою метрополією», а Копенгаген до 2025 р. – першою вуглецево нейтральною столицею. Тож незабаром міста, що не мають подібних стратегій, взагалі не будуть розглядатися як конкурентоспроможні.

 

Ідеальним в рамках цієї концепції є компактне місто, яке максимально ефективно використовує всю міську територію і має щільну мережу парків, городів, садів на дахах, теплиць, зелених фасадів і вуличних алей, тобто так званий зелений каркас міста.

 

ЕКО - НЕ МОДА, А ГОЛОВНА КОНКУРЕНТНА ПЕРЕВАГА XXI СТОЛІТТЯ!

 

Дивитись більше

 

 

Анонсы
Beauty Fashion Event
28.03.2018
Beauty Fashion Event 19 апреля (четверг) в 18:30 состоится очередная, совместная встреча, организованная Европейской Школой Дизайна и Украинско-Швейцарским медико-эстетическим центром Porcelain Esthetics.

Фестиваль "Ландшафтна весна-2018" та конкурс садів "Зелена віза в майбутнє"
09.01.2018
Фестиваль "Ландшафтна весна-2018" та конкурс садів "Зелена віза в майбутнє" Конкурс проходитиме 17 – 20 травня 2018 року, на території Національного Ботанічного саду ім. М.М Гришка.


О EDS Обучение в EDS Летняя Школа Дизайн развитие Работы выпускников Расписание занятий Контакты EDS

© 2009 - 2017 Европейская Школа Дизайна

(044) 331-37-08

e-mail: eds.co.ua@gmail.com

 

 


Обучение дизайну интерьера | Обучение декорированию | Обучение графическому дизайну | Обучение ландшафтному дизайну | Обучение изобразительному искусству | Обучение фотоискусству

Разрешаю отправку SMS с напоминаниями
и рассылками