(044) 331-37-08

EDS company
Вход для участников
Запомнить меня

Получить диплом RHODEC INTERNATIONAL

Страница ЕДШ на Facebook

EDS Instagram

Канал ЕДШ на YouTube EDS Pinterest

 

мы вместе

 

 

 /   /  Креатив, Творчість, Дизайн та ЄДШ 
Креатив, Творчість, Дизайн та ЄДШ

 Креатив, Творчість, Дизайн та ЄДШ

 

Що є дизайн? І хто такий дизайнер?

 

Англійське слово "design" спочатку означало задум, проект, розрахунок, креслення, узор. З часом до нього додалися значення: композиція, мистецтво, креатив. Початкова ідея дизайну полягає у створенні естетичних продуктів з найкращими якісними характеристиками. Тобто дизайн – це, перш за все, генерація нових технологій, а потім художнє наповнення, креатив…

 

Ринок дизайну розвивається разом з економікою. Першим в Україні в 90-х роках почав формуватися ринок графічного дизайну (новоспеченим бізнесменам знадобилися візитні картки), а згодом і архітектурний та інтер’єрний. Саме ці два сегменти більш розвинені в Україні. Сегмент промислового дизайну – найбільш прибутковий сегмент дизайн-ринку у всіх розвинених країнах – в Україні тільки виходить на етап свого розвитку. Навіть в юридичному аспекті не всі професії дизайнера зафіксовані українським законодавством.

 

Головне своє завдання Європейська Школа Дизайну (ЄДШ) бачить у формуванні українського ринку дизайну, його насиченні та збагаченні, розвитку з погляду європейських та світових тенденцій, що перш за все мають бути адаптовані до особливостей нашої країни. Європейська Школа Дизайну ― це нові знання, нове бачення, нові європейські стандарти! ЄДШ не обмежує себе тільки на дизайн-навчанні, а й надає інші широкі можливості: дизайн-послуги, дизайн-консалтинг, унікальні дизайн-тури та творчі дизайн-клуби.

 

Навчання в ЄДШ побудоване за принципами бізнес-освіти, коли практична компонента є фундаментом будь-якої з програм, а викладачами є тільки фахівці-практики, які, як правило, мають власні успішні студії чи бюро, і спроможні поділитися своїми вміннями та досвідом. Навчання проходить методом діалогу, спілкування; слухачі кожну надану теоретичну інформацію перевіряють та практикують чи то на реальному об’єкті, чи то на пленері, чи то в професійно обладнаній творчій студії. Вже в процесі навчання слухачі мають можливість налагоджувати необхідні в професійній діяльності контакти.

 

Відслідковуючи потреби та тенденції сучасного ринку дизайну, фотографії, арт-ринку, ми доповнюємо та вдосконалюємо існуючі програми та створюємо нові.  Тому навчання в ЄДШ не є відірваним від реальності. Важливою перевагою програм Європейської Школи Дизайну є міжнародна компонента та орієнтація на світовий досвід. Так, програми Школи сертифіковані Міжнародною асоціацією дизайну інтер’єру (International Interior Design School) і Школі було присвоєно статус International Design School. Школа вже охопила декілька напрямів: дизайн інтер’єру, декорування, ландшафтний дизайн, живопис та малюнок, фотографія, ― і продовжує розвиватися.

 

На етапі старту знаходяться графічний, предметний, web та fashion-дизайн.

 

Програми з дизайну інтер’єру дозволяють освоїти стилі дизайну, правила зняття обмірів та побудови креслень, основи кольорознавства, світла та освітлення, основи ремонтно-оздоблювальних робіт, ескізний малюнок та живопис, особливості проектування та дизайну окремих приміщень, комп’ютерні програми, основи авторського та технічного нагляду.

 

В програмі "Декорування інтер’єру" немає технічної, проектної, інженерної складових, адже питання перепланування приміщення лежить в компетенції архітектора/дизайнера. Основна увага приділяється питанням дизайну кольору та світла, фактурам/текстурам та матеріалам, стилістиці та елементам декору, предметному дизайну…

 

Програми з ландшафтного дизайну охоплюють матеріалознавство, дендрологію, садову архітектуру.

 

Сприятлива атмосфера та викладачі з досвідом в Студії живопису та малюнку ЄДШ допоможуть відкрити художника в бажаючому. Слід тільки спробувати і Вас вже не зупинити – Вас охопить бажання малювати, творити! А Студія лише допоможе Вам в освоєнні різних технік.

 

Сучасна Фотостудія, обладнана спеціальною технікою, викладачі-практики, що відомі в професійних колах і ваше велике бажання дозволять навіть з нуля оволодіти мистецтвом цифрової фотографії.

 

Введення значної кількості творчих завдань на усіх програмах, їх спільне обговорення, виконання кваліфікаційної роботи наприкінці курсу, дозволяють моделювати відношення та атмосферу дизайнерського колективу, виховує навики ефективної роботи із замовником, адже вміння продати свої ідеї та творчі роботи безумовно важливе.

 

Школа в партнерстві з тур агентствами проводить тематичні, екскурсійно-навчальні дизайн-тури по Києву, Україні, зарубіжжю. І от в березні група слухачів Школи дизайну інтер’єру ЄДШ відвідала Міжнародну виставку дизайну та декору I-Deco, що проходила у Стамбулі.   Високий рівень професійної підготовки, що відповідає міжнародним стандартам, гармонійне поєднання теорії та практики, майстри своєї справи з практичним досвідом, особлива креативна атмосфера ― все це забезпечує випускникам Європейської Школи Дизайну серйозний кар’єрний старт, дозволяє їм бути високо конкурентними в середовищі дизайнерів, успішно працювати за професією і просто отримувати безмежне задоволення від своєї творчості. Запрошуємо всіх до Школи дизайну європейського рівня!

 

Журнал "Работа и учёба", квітень 2010 р.

blog comments powered by Disqus

Новый сайт eds.ua

Анонсы
Дни открытых дверей в Европейской Школе Дизайна
26.11.2018
Дни открытых дверей в Европейской Школе Дизайна 15 – 17 января 2019 Европейская Школа Дизайна приглашает на Дни открытых дверей!


О EDS Обучение в EDS Дизайн развитие Работы выпускников Расписание занятий Контакты EDS

© 2009 - 2017 Европейская Школа Дизайна

(044) 331-37-08

e-mail: eds.co.ua@gmail.com

 

 


Обучение дизайну интерьера | Обучение декорированию | Обучение графическому дизайну | Обучение ландшафтному дизайну | Обучение изобразительному искусству | Обучение фотоискусству

Разрешаю отправку SMS с напоминаниями
и рассылками