(044) 331-37-08

EDS company
Вход для участников
Запомнить меня

Получить диплом RHODEC INTERNATIONAL

Страница ЕДШ на Facebook

EDS Instagram

Канал ЕДШ на YouTube EDS Pinterest

 

мы вместе

 

 


Дизайн практикум "Культурні коди і бізнес-стратегії"

Дизайн практикум. Культурні коди і бізнес-стратегії

 

 

зареєструватись

 

 

 

 

Європейська Школа Дизайну запрошує керівників бізнесу, менеджерів, а також всіх, кому цікавий дизайн як бізнес, на практикум для дизайнерів "КУЛЬТУРНІ КОДИ І БІЗНЕС-СТРАТЕГІЇ", який починається 6 листопада о 19:00.

В програмі практикуму: 4 заняття по 2 години.

 

06.11.17 Бізнес з іноземцями: культурний інтелект проти культурного шоку. 

Говорячи про культуру тієї чи іншої країни, ми маємо на увазі не її архітектуру, кухню, моду та музику, звичаї та традиції. Це тільки верхівка айсбергу. Нас цікавить, які глибинні мотиви спонукають людей думати та діяти саме так, а не інакше? Неспівпадіння логіки прийняття рішень, різний стиль поведінки і невиправдані очікування можуть викликати культурний шок і розчарування. Як цьому протидіяти? Ключ до успішності міжнародних бізнес-проектів, тим більше у креативних індустріях, - це розвиток культурного інтелекту, здатності розуміти незнайомі контексти і пристосовуватися до них. Гра-квест “Невідома країна” заглибить вас у ментальність жителів різних країн та сфокусує на культурному коді саме ваших цільових ринків.

 

07.11.17 Бізнес-поведінка і культурний код: ключі до розуміння менталітету.

Чи можна виміряти менталітет? Як не потрапити в полон стереотипів, завоювати довіру і знайти надійних партнерів? Виявлення індивідуального культурного профілю: які ваші персональні культурні установки? Зіставлення його з цільовою культурою, знаходження спільних рис і принципових відмінностей.

 

08.11.17 Стратегії у міжнародному креативному бізнесі: маркетинг (споживачі, продукт, ціна, просування, реклама)
Різні культури визначають унікальні особливості сприйняття світу. Що більш важливо: досягнення матеріального успіху і влади чи перемога духу над плоттю? Чи означає висока ціна високу якість, чи навпаки – насолодою є отримувати якісні речі задешево? Фокус на здоланні ворогів чи на спогляданні гармонії в природі? Коротше кажучі, як міжнародний маркетинг має грати на тонких струнах національної душі.

 

09.11.17 Стратегії у міжнародному креативному бізнесі: люди та комунікації (спілкування та переговори, лідерський стиль, проблемні питання партнерства)

Ставлення до часу, прийнятність різних форм фізичного контакту, емоційність, припустимі обсяги і теми розмов, стиль одягу і поведінка у неформальних умовах, вимоги до якості документів і ділового письма, ієрахія і демократія у стосунках, цілі і очікувані результати від ділових зустрічей – кожен з цих пунктів може стати скаменем спотикання на шляху до успішного міжнародного бізнесу. Обговорюємо, вивчаємо і готуємося до результативного партнерства!

В результаті навчання на основі моделей Problem-Based Learning та Community of Practice, Ви:

- будете готові розробляти і реалізовувати продуктові, маркетингові, комунікаційні, HR-стратегії при роботі на закордонних ринках з крос-культурним фокусом.
- навчитеся аналізувати і передбачати культурні відмінності іноземних партнерів на основі моделей G. Hofstede, World Values Survey, E. Hall.
- дізнаєтеся безліч цікавих речей про домінуючі цінності, образ мислення та бізнес-поведінку людей в різних країнах.
- pозвинете свій культурний інтелект, що стане Вашим унікальним особистим бізнес-активом.

Результат?

Розуміння культурних моделей і методів аналізу культурних факторів міжнародного бізнесу. Вдосконалення існуючих та розробки нових бізнес-стратегій, з урахуванням психології та ментальних цінностей клієнтів на цільових ринках.

 

Викладач: 

Олена Михайленко-Блейон - PhD – міжнародний консультант з крос-культурного бізнесу та постіндустріального навчання (Collaboritsi Consulting, Канада), університетський викладач економіки та бізнесу, радник Мінекономрозвитку і торгівлі України.

Після проходження практикуму кожен отримає сертифікат Європейської Школи Дизайну.

Вартість: 2 200 грн.

 

Участь за попередньою реєстрацією та передплатою.

 

Місце проведення: Coworking Platforma Leonardo, вул. Богдана Хмельницького, 17/52

Детальна інформація та умови участі в практикумі: info.culturalcode@gmail.com

 

контакт

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
 


Організатори:


Європейська Школа Дизайну
Фонд сприяння розвитку мистецтв
Coworking Platforma Leonardo
 

зареєструватись

 

 

 

 

blog comments powered by Disqus

Новый сайт eds.uaО EDS Обучение в EDS Дизайн развитие Работы выпускников Расписание занятий Контакты EDS

© 2009 - 2017 Европейская Школа Дизайна

(044) 331-37-08

e-mail: eds.co.ua@gmail.com

 

 


Обучение дизайну интерьера | Обучение декорированию | Обучение графическому дизайну | Обучение ландшафтному дизайну | Обучение изобразительному искусству | Обучение фотоискусству

Разрешаю отправку SMS с напоминаниями
и рассылками