(044) 331-37-08

EDS company
Вход для участников
Запомнить меня

Получить диплом RHODEC INTERNATIONAL

Страница ЕДШ на Facebook

EDS Instagram

Канал ЕДШ на YouTube EDS Pinterest

 

мы вместе

 

 


Онлайн-курс Анни Мілашевич "Історія американського дизайну"

Онлайн-курс Анни Мілашевич "Історія американського дизайну"

 

Подати заявку

 
 
 
 
 

Європейська Школа Дизайну запрошує дизайнерів інтер'єру, предметних дизайнерів та декораторів пройти онлайн-курс "Історія американського дизайну". Курс складається з 5 вебінарів, перша ознайомча  БЕЗКОШТОВНА презентація відбудеться вже 20 листопада о 19:00, встигніть зареєструватися!

 

Цей курс розкриває такі теми:

  • Зародження і розвиток промислового дизайну в США - країні, яка вважається батьківщиною industrial design. 
  • Дизайн предметів побуту, меблів, інтер'єру, автомобілів тощо, з особливим акцентом на саму суть американського дизайнерського мислення і його характерних рис, як історично обумовлених, так і художньо-концептуальних.
  • Основні особливості та етапи становлення американської дизайнерської традиції (1920-1930 роки), лідируюча позиція американців в світовому дизайнів середини 20 століття (midcentury design) та сучасні дизайнерські тенденції сьогоднішнього дня.

Лектор курсу: Анна Мілашевич - американский мистецтвознавець, культуролог та арт-критик, журналіст. Більш ніж пять років була куратором галереї Black Square Gallery в Майамі. В якості мистецтвознавця, приймала участь в плануванні реставраційних робіт историчних будівель в місті Детройт, штат Мичиган, засновник бюро культурних проектів Hagoromo Projects, компанії ювелирних прикрас Rajni Jewels.
 

НА КУРСІ ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ:

  • 1920 роки. Америка як батьківщина промислового дизайну. Зародження основних тенденцій американської дизайнерської школи.
  • 1930 роки. Аналіз робіт піонерів індустріального дизайну США і їх вплив на наступні покоління.
  • 1940-1950 роки. Mid-century modern як золотий вік американського дизайну. Американці як лідери світових дизайнерських тенденцій в означений період.
  • 1960-1970 роки. Меблі та автомобілі епохи midcentury modern як об'єкти колекціонування та натхнення для дизайнерів-сучасників.
  • Сучасний американський промисловий дизайн, його засади, особливості та вплив на світові тренди.


Вебінари проходитимуть в інтерактивній формі, слухачі зможуть задати всі запитання і спільно з лектором проаналізувати основні роботи ключових американських дизайнерів, взаємозв'язок між американським менталітетом і місцевими дизайнерськими тенденціями, а також простежити вплив американського дизайну на світовий дизайн в цілому.
 

Вартість онлайн-курсу (5 лекцій): 2 750 грн 
 

Розклад занять: з 20 листопада по 4 грудня, 2 рази на тиждень (понеділок, середа), 19:00 - 21:00
 

РЕЄСТРАЦІЯ
 

контакты

 

Подати заявку

 

 

 

 

 

 

blog comments powered by Disqus

Новый сайт eds.uaО EDS Обучение в EDS Дизайн развитие Работы выпускников Расписание занятий Контакты EDS

© 2009 - 2017 Европейская Школа Дизайна

(044) 331-37-08

e-mail: eds.co.ua@gmail.com

 

 


Обучение дизайну интерьера | Обучение декорированию | Обучение графическому дизайну | Обучение ландшафтному дизайну | Обучение изобразительному искусству | Обучение фотоискусству

Разрешаю отправку SMS с напоминаниями
и рассылками