(044) 331-37-08

EDS company
Вход для участников
Запомнить меня

Получить диплом RHODEC INTERNATIONAL

Страница ЕДШ на Facebook

EDS Instagram

Канал ЕДШ на YouTube EDS Pinterest

 

мы вместе

 

 


Онлайн-курс Анни Мілашевич "Історія американського дизайну"

Онлайн-курс Анни Мілашевич "Історія американського дизайну"

 

Подати заявку

 
 
 
 
 

Європейська Школа Дизайну запрошує дизайнерів інтер'єру, предметних дизайнерів та декораторів пройти онлайн-курс "Історія американського дизайну". Курс складається з 5 вебінарів, перша ознайомча  БЕЗКОШТОВНА презентація відбудеться вже 20 листопада о 19:00, встигніть зареєструватися!

 

Цей курс розкриває такі теми:

  • Зародження і розвиток промислового дизайну в США - країні, яка вважається батьківщиною industrial design. 
  • Дизайн предметів побуту, меблів, інтер'єру, автомобілів тощо, з особливим акцентом на саму суть американського дизайнерського мислення і його характерних рис, як історично обумовлених, так і художньо-концептуальних.
  • Основні особливості та етапи становлення американської дизайнерської традиції (1920-1930 роки), лідируюча позиція американців в світовому дизайнів середини 20 століття (midcentury design) та сучасні дизайнерські тенденції сьогоднішнього дня.

Лектор курсу: Анна Мілашевич - американский мистецтвознавець, культуролог та арт-критик, журналіст. Більш ніж пять років була куратором галереї Black Square Gallery в Майамі. В якості мистецтвознавця, приймала участь в плануванні реставраційних робіт историчних будівель в місті Детройт, штат Мичиган, засновник бюро культурних проектів Hagoromo Projects, компанії ювелирних прикрас Rajni Jewels.
 

НА КУРСІ ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ:

  • 1920 роки. Америка як батьківщина промислового дизайну. Зародження основних тенденцій американської дизайнерської школи.
  • 1930 роки. Аналіз робіт піонерів індустріального дизайну США і їх вплив на наступні покоління.
  • 1940-1950 роки. Mid-century modern як золотий вік американського дизайну. Американці як лідери світових дизайнерських тенденцій в означений період.
  • 1960-1970 роки. Меблі та автомобілі епохи midcentury modern як об'єкти колекціонування та натхнення для дизайнерів-сучасників.
  • Сучасний американський промисловий дизайн, його засади, особливості та вплив на світові тренди.


Вебінари проходитимуть в інтерактивній формі, слухачі зможуть задати всі запитання і спільно з лектором проаналізувати основні роботи ключових американських дизайнерів, взаємозв'язок між американським менталітетом і місцевими дизайнерськими тенденціями, а також простежити вплив американського дизайну на світовий дизайн в цілому.
 

Вартість онлайн-курсу (5 лекцій): 2 750 грн 
 

Розклад занять: з 20 листопада по 4 грудня, 2 рази на тиждень (понеділок, середа), 19:00 - 21:00
 

РЕЄСТРАЦІЯ
 

контакты

 

Подати заявку

 

 

 

 

 

 

blog comments powered by Disqus

Новый сайт eds.ua

Анонсы
White Design Promenade
20.08.2018
White Design Promenade 12 жовтня на території Ботанічного саду ім. Фоміна за підтримки КМДА відбудеться щорічний Білий бал – White Design Promenade.


О EDS Обучение в EDS Дизайн развитие Работы выпускников Расписание занятий Контакты EDS

© 2009 - 2017 Европейская Школа Дизайна

(044) 331-37-08

e-mail: eds.co.ua@gmail.com

 

 


Обучение дизайну интерьера | Обучение декорированию | Обучение графическому дизайну | Обучение ландшафтному дизайну | Обучение изобразительному искусству | Обучение фотоискусству

Разрешаю отправку SMS с напоминаниями
и рассылками